Ważne informacje w sprawie lutowego turnieju

W najbliższą niedzielę (17 grudnia) otwieramy zapisy na halowy turniej piłki nożnej PELICUP 2024. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was kilka najważniejszych informacji, które pomogą kapitanom drużyn zapisać swoją drużynę do rozgrywek ⤵️

🔵 I TURA ZAPISÓW / 17.12.2023 – 16.01.2024

Zgodnie z regulaminem rozgrywek warunkiem zapisania drużyny do rozgrywek jest akceptacja regulaminu, wysłanie formularza online oraz opłacenie wpisowego. Formularz pojawi się na dedykowanej stronie internetowej, o czym poinformujemy w osobnym poście. Kapitanie! Do wypełnienia formularza przygotuj: swoje dane kontaktowe, nazwę drużyny oraz listę zawodników wraz z ich datą urodzenia. W ramach pierwszej tury zapisów koszt wpisowego wynosi 400,00 zł. Opłacenie wpisowego również odbywać się będzie online za pomocą BLIK, szybkiego przelewu lub przelewu tradycyjnego. Wszystkie informacje związane z płatnością znajdą się na dedykowanej platformie.

🔵 II TURA ZAPISÓW / 17.01.2024 – 16.02.2024

Druga tura zapisów przewidziana jest w przypadku pozostawania nadal wolnych miejsc. Wakaty mogą pojawić się w drugiej turze jeśli podczas pierwszej nie zostaną spełnione warunki zapisu przez komplet drużyn. W przypadku bardzo dużego zainteresowania turniejem organizator zastrzega sobie prawo do zmiany formuły turnieju i tym samym zwiększenia ilości drużyn o dwie (do dziesięciu). Ostateczna interpretacja uzależniona jest od organizatora. W ramach drugiej tury zapisów koszt wpisowego wynosić będzie 500,00 zł. Zgodnie z regulaminem rozgrywek warunkiem zapisania drużyny do rozgrywek jest akceptacja regulaminu, wysłanie formularza online oraz opłacenie wpisowego. Opłacenie wpisowego również odbywać się będzie online za pomocą BLIK, szybkiego przelewu lub przelewu tradycyjnego. Wszystkie informacje związane z płatnością znajdą się na dedykowanej platformie.

🔵 MOŻLIWOŚĆ ZMIAN / DO 03.02.2024

Ze względów organizacyjnych organizator umożliwia kapitanom wprowadzenie ostatecznych zmian w kadrze swojego zespołu najpóźniej na dwa tygodnie (!) przed rozgrywkami. Zmiany wprowadzane po tym terminie mogą nie zostać uwzględnione – prosimy o wyrozumiałość.

📣 Turniej przewidziany dla ośmiu drużyn, które spełnią regulaminowe wymogi zapisów jako pierwsze. Decyduje tylko i wyłącznie kolejność zgłoszeń internetowych, a organizator nie prowadzi rezerwacji. W przypadku pytań pozostajemy do dyspozycji. Zapoznaj się z regulaminem rozgrywek już dziś: https://www.mecowhy.pl/pelicup-regulamin

Organizator: MECOWHY.PL Mikołaj Kalinowski
📲 kontakt@mecowhy.pl / tel. 663-275-179

Dodaj komentarz