Dodatkowe miejsca [AKTUALIZACJA]

Dzięki szybkiej interwencji organizatora i możliwościom hali widowiskowo-sportowej w Szubinie (gospodarz Szkoła Podstawowa nr 1 w Szubinie) otrzymaliśmy możliwość minimalnego przedłużenia najmu obiektu, a co za tym idzie zwiększenia ilości drużyn do dziesięciu. W ciągu dnia zostanie uruchomiona możliwość zapisania się oraz wykupienia wpisowego – prosimy obserwować naszą stronę internetową, aby być na bieżąco!

[AKTUALIZACJA 21-12-2023, 22:15]
W piątkowe samopołudnie (o godzinie 12:00) uruchomimy dodatkowe zapisy dla drużyn chętnych wziąć udział w PELICUP 2024 | Halowy turniej piłki nożnej. Udostępnimy dwa dodatkowe miejsca, w związku z czym formuła turnieju została zwiększona do dziesięciu drużyn.

Każdy zapisany do rozgrywek zespół siedemnastego lutego rozegra w hali widowiskowo-sportowej minimum pięć dwunastominutowych spotkań: cztery w fazie grupowej i jeden w fazie finałowej‼️


Uwaga: przesłany formularz nie rezerwuje miejsca w turnieju. Drużyna zostaje zapisana do rozgrywek po spełnieniu wszystkich regulaminowych aspektów. Liczy się kolejność w pełni uregulowanych formalności.

Dodaj komentarz