Godzinowy „rozkład jazdy”

Halowy turniej piłki nożnej PELICUP 2024 odbędzie się w sobotę siedemnastego lutego. W rozgrywkach weźmie udział 10 drużyn w zespoły z Szubina, Żnina czy Bydgoszczy. Zanim poznamy podział na dwie pięcio drużynowe grupy przedstawiamy Państwu godzinową rozpiskę meczów, które odbędą się tego dnia w hali widowiskowo-sportowej w Szubinie.

A. Terminarz ramowy
– rozpoczęcie turnieju 09:00
– faza grupowa 09:05 – 13:45
– faza finałowa 13:55 – 15:32
– zakończenie turnieju 15:35

B. Terminarz szczegółowy

  1. 09:05 ADP Bydgoszcz – MW Team
  2. 09:19 Budowlani – Metalbark
  3. 09:33 FA Rodzice – PPHU Dach
  4. 09:47 Twierdza Szubin – Szajka SBN
  5. 10:01 Sąsiedzi Sipiory – MW Team
  6. 10:15 Salon Urody YB – Metalbark
  7. 10:29 ADP Bydgoszcz – FA Rodzice
  8. 10:43 Budowlani – Twierdza Szubin
  9. 10:57 Sąsiedzi Sipiory – PPHU Dach
  10. 11:11 Salon Urody YB – Szajka SBN
  11. 11:25 MW Team – FA Rodzice
  12. 11:39 Metalbark – Twierdza Szubin
  13. 11:53 PPHU Dach – ADP Bydgoszcz
  14. 12:07 Szajka SBN – Budowlani
  15. 12:21 Sąsiedzi Sipiory – FA Rodzice
  16. 12:35 Salon Urody YB – Twierdza Szubin
  17. 12:49 PPHU Dach – MW Team
  18. 13:03 Szajka SBN – Metalbark
  19. 13:17 Sąsiedzi Sipiory – ADP Bydgoszcz
  20. 13:31 Salon Urody YB – Budowlani
  21. 13:55 mecz o IX miejsce 5A – 5B
  22. 14:09 półfinał A 1A – 2B
  23. 14:23 mecz o VII miejsce 4A – 4B
  24. 14:37 półfinał B 2A – 1B
  25. 14:51 mecz o V miejsce 3A – 3B
  26. 15:04 mecz o III miejsce 2PA – 2PB
  27. 15:18 finał 1PA – 1PB

Legenda:
– faza grupowa
faza finałowa

Dodaj komentarz