Warsztaty

Praktyczna Strona Medalu – pomysł narodził się z potrzeby.

 

Jako studentka dietetyki zauważyłam, że w trakcie nauczania trzeba się dodatkowo dokształcać i zasięgać praktycznej wiedzy. Dlatego też stworzyłam warsztaty i będę współpracować z wysokiej klasy specjalistami, którzy nie tylko posiadają ogrom wiedzy – ale także doświadczenie, którym chcą się podzielić.

Wiem, że sama nauka na uczelni nie wystarczy do pracy z pacjentami. Wykorzystuję zatem swoje umiejętności, doświadczenie i możliwości do tworzenia warsztatów, które będą rozwijały nie tylko przyszłych dietetyków, ale także innych, których dotyczy borykanie się z daną problematyką poruszaną podczas warsztatów.

Celem warsztatów jest przekazywanie praktycznej wiedzy, a istotnym ich punktem są ćwiczenia dla uczestników oceniane przez prowadzących.

Co nas wyróżnia? Wiele szkoleń dostępnych na rynku jest typowo teoretycznych. Natomiast Praktyczna Strona Medalu od pomysłu do realizacji jak sama nazwa wskazuje cechuje się praktycznym podejściem do sprawy. Choć i teorii nie zabraknie wierzymy, że doświadczenie prowadzących pozwoli rozwiązać wiele problemów, pokaże nowe podejście do nich, ale także daje szanse adeptom otrzeć się o doświadczenia innych.

Czas do najbliższego spotkania odliczamy na stronie głównej. Dostęp do warsztatów do nabycia w naszym sklepie.

Zachęcam do udziału w warsztatach PSM

Izabela Kalinowska

skontaktuj się z nami

Jeśli masz propozycję współpracy lub pytania, zapraszamy do kontaktu

MK Organizacyjnie IZABELA KALINOWSKA

Skórzewo 4, 89-200 Szubin

NIP: 5581871689  REGON: 383691556

mobile: 663-275-179 / mobile: 722-145-100

e-m@il: mikolaj@mkorganizacyjnie.pl / e-m@il: iza@mkorganizacyjnie.pl

Wysyłając wiadomość akceptujesz Politykę Prywatności
Znajdziesz nas na
Copyright 2020 © All rights reserved. Designed by CreativeLoop.pl​